Head õdede päeva!

Head Elva Haigla õed!

Täna tähistame rahvusvahelist meditsiiniõdede päeva.

Te olete valinud endale väga olulise elukutse,  mis lubab teil olla kellegi jaoks tõeliselt oluline  ning alati olla patsiendi jaoks olemas.

Olukorrad, mis eeldavad meditsiiniõdedelt kiiret ning otsustavat tegutsemist, on saanud meie igapäevaseks normaalsuseks.

Te ei kohku tagasi ega lase end häirida ootamatutest raskustest, mis võivad teie igapäevaelus esile kerkida. Selle asemel muutute te ainult osavamateks ja suudate toime tulla ka kõige raskemate väljakutsetega. Muutuste tempos ja keerukuses tuleb alati meeles pidada, et patsiendid, kellele te teenuseid osutate, ootavad teilt kõige paremat, kõige inimlikumat ja kõige professionaalsemat lähenemist. Te teete oma tööd südamest ning see annab teie patsientidele tuge, lohutust ja kindlustunnet.

Seetõttu, head meditsiiniõed, tänan teid kõiki selle suurepärase töö eest, mida te igapäevaselt teete. Teie panus on hindamatu ja me kõik oleme tänulikud selle eest, et te olete meie patsientide jaoks olemas.

Tähistagem seda päeva ja tundkem uhkust selle ameti üle, mida te usinalt ja südamega ning läbimõeldult igapäevaselt teete ja ärge unustage, et teie töö on asendamatu.

Peeter Laasik

Elva Haigla juhataja