HOOLDEKODU

Elva Haigla hooldekodu osakond pakub ööpäevaringset üldhooldusteenust.
Teenuse eesmärk on tagada hooldekodu osakonnas viibivatele inimestele nende eale ja tervislikule seisundile vastav hooldamine toetades nende iseseisvat toimetulekut.

Teenus sisaldab:
• majutust kahe- ja kolmekohalistes tubades (toad on sisustatud eaka ja /või puudega inimese vajadusi arvestades)
• vajadusel meditsiinilist teenindamist õe poolt ja perearsti külastust
• toitlustamist neli korda päevas
• isikliku pesu pesemist
• huvitegevust (vestlusring, kontserdid jne)
Hooldekodu osakonna puhketoas saab külalistega aega veeta, telerit vaadata, lehti ja raamatuid lugeda. Soovi korral on võimalus teha käelisi tegevusi ja mängida lauamänge. Meie maja asub männimetsa veerel, kus on võimalus jalutamas käia. Maja ümbrusse on paigutatud pingid istumiseks.

 

HOOLDUSTEENUSE HIND

Kuni 30.06.2023 on hooldusteenuse ühe päeva hind 32 eurot, millele lisandub individuaalne ravimite ja mähkmete kulu.

Alates 01.07.2023 on hooldusteenuse hind 1300 eurot kuus, millele lisandub individuaalne mähkmete ja ravimite kulu. Sellest hooldusega seotud kulu on 715 eurot kuus. Alates 01.07.2023 rakenduva hooldusreformiga võtavad kohalikud omavalitsused kehtestatud piirhinna alusel isiku hooldusega seotud kulud (hooldajate ja abihooldajate töötasud, riigimaksud, nende tööriietuse ja isikukaitsevahendite, tervisekontrolli, vaktsineerimise, koolituse ja supervisooni kulud) enda kanda.

 

KÜLASTAMINE

Külastamise kellajad on E-P 10.00-19.00
Hooldekodu külastamiseaeg tuleb kokku leppida hoolekodu telefonil 737 0335 või sotsiaaltööjuhi Kaie Kaldrega telefonil 5884 5804.
Külastaja peab kandma maski ja teostama käte antiseptika. Maskid ja desinfitseerimisvahendid asuvad haigla välisuste juures ja osakonnas.

 

SKYPE SUHTLEMINE

Lähedastel on võimalus suhelda oma tuttava/sugulasega Skype teel. Suhtlemiseks tuleb lähedasel kokku leppima aeg sotsiaaltööjuhi Kaie Kaldrega, telefonil  5884 5804; e-posti aadressil kaie@ehaigla.ee. Skype kontakt on Hooldekodu Elva Haigla.

Lisainfot teenuse kohta saab sotsiaaltööjuhilt Kaie Kaldrelt telefonil 5884 5804 tööpäeviti kella 08.00-16.00. Hooldekodu osakonna telefon on 737 0335.