HOOLDEKODU

Elva Haigla hooldekodu osakond pakub ööpäevaringset üldhooldusteenust.
Teenuse eesmärk on tagada hooldekodu osakonnas viibivatele inimestele nende eale ja tervislikule seisundile vastav hooldamine toetades nende iseseisvat toimetulekut.

Teenus sisaldab:

  • majutust kahe- ja kolmekohalistes tubades (toad on sisustatud eaka ja /või puudega inimese vajadusi arvestades)
  • vajadusel meditsiinilist teenindamist õe poolt ja perearsti külastust
  • toitlustamist neli korda päevas
  • isikliku pesu pesemist
  • vastavalt vajadusele abivahendid ( ratastoolid, rulaatorid )
  • huvitegevust (vestlusring, kontserdid jne)

Hooldekodu osakonna puhketoas saab külalistega aega veeta, telerit vaadata, lehti ja raamatuid lugeda. Soovi korral on võimalus teha käelisi tegevusi ja mängida lauamänge. Meie maja asub männimetsa veerel, kus on võimalus jalutamas käia. Maja ümbrusse on paigutatud pingid istumiseks.

 

HOOLDUSTEENUSE HIND

Alates 01.04.2024 on hooldusteenuse hind 1430 eurot kuus, millele lisandub individuaalne mähkmete ja ravimite kulu. Sellest hooldusega seotud kulu on 770 eurot kuus. Hooldusega seotud kulud sisaldab hooldajate ja abihooldajate töötasud, riigimaksud, nende tööriietuse ja isikukaitsevahendite, tervisekontrolli, vaktsineerimise, koolituse ja supervisooni kulud.

 

KÜLASTAMINE

Külastamise kellajad on E-P 10.00-19.00
Külastaja peab  teostama käte antiseptika. Desinfitseerimisvahendid asuvad haigla välisuste juures ja osakonnas.

SKYPE SUHTLEMINE

Lähedastel on võimalus suhelda oma tuttava/sugulasega Skype teel. Suhtlemiseks tuleb lähedasel kokku leppima aeg sotsiaaltööjuhi Kaie Kaldrega, telefonil  5884 5804; e-posti aadressil kaie@ehaigla.ee. Skype kontakt on Hooldekodu Elva Haigla.

Lisainfot teenuse kohta saab sotsiaaltööjuhilt Kaie Kaldrelt telefonil 5884 5804 tööpäeviti kella 08.00-16.00. Hooldekodu osakonna telefon on 737 0335.