Elva Haigla külastuskord alates 03.01.2024

Viirushaiguste leviku ja haigestunud patsientide tõttu muudab Elva Haigla alates 3.01.2024 külastuskorda.

Alates 3. jaanuarist 2024 kehtib Elva Haigla statsionaarsetes osakondades ja hooldekodus kontrollitud külastamine.

Külastaja peab kandma patsiendiga/kliendiga lähikontaktis maski ja teostama käte antiseptika. Maskid ja des.ained asuvad haigla välisuste ja osakondade välisuste juures. Orienteeruv külastusaeg on 30 minutit. Maksimaalne külastajate arv osakonnas 10 inimest. Elva Haigla patsienti võib külastada päevas korraga ainult üks täiskasvanud (18+) inimene. Kõik külastajad registreeritakse osakonna valvelauas.

SKYPE kasutamise võimalus on kõikidel osakondade patsientidel/klientidel tööpäevadel. Suhtlemiseks tuleb lähedasel kokku leppida aeg sotsiaaltööjuhi Kaie Kaldrega, telefonil  5884 5804; e-posti aadressil kaie@ehaigla.ee.
Skype kontakt on Hooldekodu Elva Haigla.

Pakke saab endiselt tuua Elva Haigla registratuuri tööpäevadel kell 8.00-17.00.

Külastamiskorra muudatustest teavitame Elva Haigla kodulehel.

Teie mõistvale suhtumisele lootes

SA Elva Haigla