SA Elva Haigla tervitab tagasi meeskonda günekoloog dr Kätlin Otti.

SA Elva Haigla tervitab rõõmuga tagasi oma meeskonda günekoloog dr Kätlin Otti!

Dr Otti on peale väikest pausi taas meie juures tööd alustanud, märkides ise: “Jätkan rõõmuga tööd Elva haiglas peale väikest pausi, kuna minu peres kasvab nüüd kolm imearmsat last, kellest viimasega olen enamiku ajast sel aastal jätkuvalt kodune. Seetõttu töötan varasemaga võrreldes esialgu umbes poole koormusega.”

Dr Otti on alati tundnud rõõmu oma tööst Elvas, kuna meie patsiendid on teda hästi vastu võtnud ning ta hindab väga Elva kogukonnatunnet ja rohelust: “Naudin tööd Elvas, kuna siinsed patsiendid on mind hästi vastu võtnud ja nendega on rõõm töötada. Samuti meeldib mulle siin, kuna elan siin samas ja Elva on armas roheline linnake, kus on mõnus kogukonnatunne.”

Kutsume kõiki igas vanuses naisi – nii noori neidusid kui ka küpsemas eas daame –

dr Ottiga kohtuma ja oma tervist kontrollima. Dr Kätlin Otti ootab Teid oma vastuvõtule Elva kliinikusse!

Tere tulemast tagasi, dr Kätlin Otti!