Tasuliste teenuste osutamise tingimused

1. Tasulistele teenustele võib patsient ennast registreerida kas telefoni teel, kohale tulles või elektrooniliselt kodulehel digiregistratuuris.
  2. Tasulisi teenuseid osutatakse nii ravikindlustatud kui ravikindlustamata patsientidele vastavalt SA Elva Haiglas kehtestatud hinnakirjale.
  3. Tasulistele teenustele tulles tasub patsient teenuse eest registratuuris enne teenuse osutamist.
  4. Tasulisele teenusele tulles ei pea patsient omama saatekirja.
  5. Tasulise vastuvõtu puhul peab isik tasuma kõikide talle osutatud uuringute ja protseduuride, haiglaravi ja muude teenuste eest ise.
  6. Teenuste eest, mis ei ole välja toodud haigla tasuliste teenuste hinnakirjas tasub patsient Tervisekassa poolt kehtestatud piirhinna alusel.
  7. Tasuliste teenuste hinnakiri asub registratuuris ja fuajee infostendil. Tervisekassa tervishoiuteenuste loetelu asub registratuuris.
  8. SA Elva Haiglas ei ole tasulise teenusena võimalik osta haiglate majutuse standardtingimustest paremaid majutuse tingimusi.