07.detsembril külastasid Elva Haiglat kolleegid Tartu Ülikooli Kliinikumi (TÜK) Ortopeedia Kliinikust

Elva Haiglat tutvustava ettekanne tegi haigla juhataja/ravijuht dr. Peeter Laasik.
Külastuse eesmärk oli anda ülevaade Elva Haigla poolt pakutavatest taastus- ja järelravi võimalustest.
Elva Haigla taastus- ja järelravi osakonda suunatakse patsiente TÜK-st juba aastaid, kuid periooditi on sihipärane tutvustada lisandunud ravi võimalusi.
Patsiendid tulevad TÜK-st pärast ägedaid haigusi/operatsioone eelkõige taastusraviks ja üldseisundi korrigeerimiseks.
Oleme järjepidavalt ühtlustanud meie ravijuhiseid eesmärgiga pakkuda patsientidele kvaliteetset ravi katkematult, sõltumata sellest, kus haiglas ta viibib.

Külalised tutvusid vahetult haigla taastusravi võimalustega (sealhulgas ülikülmaravi kambriga), töökorraldusega osakondades ja reaalsete tingimustega palatites.

Taastus ja järelravi pilt