Blog

Uued arstid

On rõõm, et Elva haiglas jätkavad tööd senised eriarstid, kes on pälvinud paljude patsientide usalduse. Samas on hea teada anda, et meil on ka uusi arste.
Alates augustist töötab meie haiglas radioloog dr. Heleri Konik. Meie haiglas teeb ta ultraheli uuringuid, tema erisuunaks on laste ultraheli uuringud. Patsient suunatakse uuringule perearsti poolt.
Alates 15. septembrist töötab statsionaarses osakonnas dr. Paavo Pokk, kellel on perearsti kvalifikatsioon.
Novembrist on peale erialase residentuuri lõpetamist tagasi tööl dr. Andres Kärp.
Dr. Kärp on meil varem töötanud üldarstina, kuid läbides peremeditsiini spetsialiseerumise, asub ta tööle statsionaarse osakonna arstina.
Soovime Elva haigla poolt kõigile meie senistele patsientidele head tervist, kui on vaja, siis oleme alati valmis Teid aitama.

Anname ka teada, et ooteaeg Õendusabi teenusele on lühike
Õendusabiteenuse eesmärk on patsiendi tervisliku seisundi ja toimetulekuvõime säilitamine, vaevuste leevendamine, võimalusel seisundi parandamine ning ettevalmistamine hooldusasutusse või koju suunamiseks. Meie õendusabi osakonna personal koosneb hea ettevalmistusega ja kogemustega õdedest, füsioterapeutidest ning hooldajatest, kes igapäevaselt patsiente abistavad ja nende eest hoolitsevad. Õendusabi teenusele suunab perearst.
Täpsema info saamiseks palun pöörduda Elva Haigla registratuuri telefonil 737 0300, 737 0301