SA Elva Haigla TM rakendab respiratoorsete viirushaiguste tõttu 6. märtsist külastuskeelu.

Seoses märgatava haigestumise tõusuga respiratoorsetesse viirusinfektsioonidesse (näiteks gripp) ei saa meie haiglas alates reedest, 6. märtsist 2020 haiglaravil olevaid patsiente ja hooldekodu elanike külastada.
“Külastuskeeld aitab meil kaitsta eelkõige eakamaid patsiente,” ütles haigla juhataja Peeter Laasik. Riskirühmas on põhiliselt vanemaealisemad patsiendid, kellel on palju kroonilisi haigusi.
Pakkide ja väikesaadetiste toomine patsientidele on lubatud, kuid need tuleb jätta haigla registratuuri, kust need toimetatakse edasi haiglaravil olijatele või hooldekodu elanikkudele. Pakile palume korrektselt peale märkida inimese nimi ja osakond.
Haigla jälgib tekkinud olukorda ja annab teada, kui patsientide ja hooldekodu elanike külastamine on taas võimalik.