Riigikogu esimees Jüri Ratas külastas Elva Haiglat 27. aprillil

Eile, 27. aprillil külastas Elva Haiglat Riigikogu esimees Jüri Ratas.

Visiidi eesmärk oli tutvustada haiglas tegutseva perearsti vaatekohti ja tegevust sõltuvalt hetkel valitsevast epidemioloogilisest olukorrast. Lisaks anda ülevaade Elva Haiglast, COVID-19 meetmetest ning Tartumaa Tervisekeskuse ehitusest.

Elva Haiglas tegutsev perearst Anželika Kovešnikova kõneles hetkel valitsevast epidemioloogilise olukorrast Tartumaal ja vaktsineerimisest.

Juhataja Peeter Laasik tutvustas Elva Haiglas pakutavaid teenuseid.

Kvaliteedijuht Katrin Rebane andis ülevaate haiglas kasutustele võetud COVID-19 meetmetest: desinfektsiooni aparaadid, antiseptika, videokõned lähedastega jms.

Haldusjuht Ülle Talmeister rääkis Tartumaa Tervisekeskusese ehitustest ja innovaatiliste lahenduste kasutusele võtmisest – energiaallikana päikesepaneelid, hologramm lahendused.

Pildistaja: Esta Metsik