Alates 4. maist alustame plaanisliste ambulatoorsete vastuvõttude järk-järgulist avamist

Patsientide ohutuse nimel järgitakse Elva Haiglas ka edaspidi kõiki viiruse tõkestamise reegleid, mistõttu tuleb haigla hoonesse sisenejatel esmalt pöörduda registratuuri. Palume Teil vastuvõtule või ravile tulles omalt poolt panustada seeläbi, et hoiate haiglaruumides distantsi (2 m) teiste patsientidega, järgite kätehügieeni reegleid ja kannate maski ambulatoorsetel vastuvõttudel (mask antakse Teile registratuuris). Registratuuris mõõdetakse Teil kontaktivabalt temperatuur ja küsitakse COVID-19 sümptomite esinemise kohta.

Tervisedeklaratiooniga saate tutvuda siin COVID-19 tervisedeklaratsioon patsiendile või saatjale

Registreeringud on avatud järgnevalt:

Neuroloogi vastuvõttperearsti saatekiri vajalik
Meie haiglas töötavad neuroloogid on kompetentsed ja suurte kogemustega.
• Elvas, Supelranna 21 võtab vastu dr. A. Lepik
• Tartus, Vaksali 17 võtab vastu dr. A. Lepik ja dr. R. Kinks (dr.R .Kinks mais ainult kaugvastuvõtt)
• Tartus, Vaksali 17 võtab vastu dr. A. Seppius ja dr. Ü. Kirs (tasuline, ei ole vaja saatekirja)
• Parima ravitulemuse tagab hea meeskonnatöö, milles osalevad meie tublid füsioterapeudid, logopeed, jt spetsialistid.
• Neuroloogil on võimalik nii Elvas kui Tartus patsiente suunata füsioterapeudi ja taastusravi protseduuridele.

Kardioloogi vastuvõttperearsti saatekiri vajalik
• Elvas võtavad vastu dr. E. Tamm ja dr. V. Korrovits (dr.V.Korrovits mais ainult kaugvastuvõtt)
• Tartus, Vaksali 17 võtavad vastu dr. E. Tamm ja dr. V. Korrovits (dr.V.Korrovits mais ainult kaugvastuvõtt)
• Uuringud teostatakse Elvas ja Tartus (mais ei teostata veloergomeetriat – koormusteste)

Silmaarsti vastuvõttilma perearsti saatekirjata
• Elvas võtavad vastu dr. M. Safonova (oodatud ka lapsed) ja dr. H.Müürsepp

Ortopeedi vastuvõtttasuline, perearsti saatekirja pole vaja
• Elvas võtab vastu dr. P. Laasik
• Tartus, Vaksali 17 võtavad vastu dr. P. Laasik
• Ortopeedil on võimalik patsiente suunata tasulistele füsioterapeudi ja taastusravi protseduuridele

Taastusravi protseduurid – kui neuroloog on patsiendi suunanud taastusravi protseduuridele, siis füsioterapeudi teenused on tasuta.

Uuringud ja analüüsid
• Holteruuringud (vererõhu- ja südamerütm)
• EKG ehk elektrokardiogramm
• Ehhokardiograafia ehk südame ultraheliuuring
• Röntgen
• Ultraheli (kõht, vaagen, veresooned, õlaliiges)
• Silmapõhja uuring
• Füsioteraapia

Täiendav info ja registreerimine Elva Haigla registratuuris telefonil 737 0300 või e-post registratuur@ehaigla.ee.