SA Elva Haigla TM korraldused alates 9. augustist 2021

Elva Haiglas kehtib maski kandmise kohustus külastajatel, töötajatel ja ambulatoorsetel patsientidel.

Alates 9. augustist kehtib Elva haiglas kontrollitud külastamine, mis kohustab haiglaruumides kandma maske ning reguleerib külastamist osakondades.
Külastamine on lubatud neile, kes on vaktsineeritud vastavalt COVID-19 vaktsineerimisskeemile ja omandanud vaktsineerimispassi. Vaktsineerimata külastajatele on lubatud külastamine põhjendatud juhtudel kokkuleppel raviarstiga või vanemõega. Vaktsineerimata hooldekodu külastajatele on lubatud külastamine põhjendatud juhtudel kokkuleppel sotsiaaltööjuhi Kaie Kaldrega.

Inimene loetakse vaktsineerituks kui seda tõendab vaktsineerimispass.

Vaktsineerimispass väljastatakse:
• Pfizer/BioNTech COMIRNATY – 7 päeva pärast teist vaktsiinidoosi manustamist
• Moderna – 14 päeva pärast teist vaktsiinidoosi manustamist
• AstraZeneca VAXZEVRIA – 15 päeva pärast teist vaktsiinidoosi manustamist
• COVID-19 Vaccine Janssen – 14 päeva pärast vaktsiinidoosi manustamist

Elva Haigla statsionaarse osakonna külastusajad (E-R kell 15.00-19.00 ja L-P 10.00-12.00; 15.00-19.00).
Külastuse päeva ja kellaja peab eelnevalt kokku leppima registraatoriga tööpäevadel tööajal kell 08.00-17.00.
Telefoninumber 737 0300; e-posti aadress registratuur@ehaigla.ee
Hooldekodu külastuse päeva ja kellaja peab eelnevalt kokku leppima hooldekodu osakonna valvelauas telefonil 737 0335.

SKYPE SUHTLEMINE
Lähedastel on võimalus suhelda oma tuttava/sugulasega, kes asub Elva haiglas, Skype teel. Haigla on ostnud selleks tahvelarvutid, mida sotsiaaltöötaja saab viia meie haiglas viibiva patsiendi/kliendi juurde.
Lähedasel, kellel on soov suhelda Skype teel oma tuttava/sugulasega, peab selleks aja kokku leppima haigla sotsiaaltöötaja Kaie Kaldrega, telefon 5884 5804; e-posti aadress kaie@ehaigla.ee

Eelistatult suhelge oma lähedastega nende isiklikel telefonidel.

PAKID
Elva Haiglas võtab pakke vastu registratuur tööpäeviti kell 08.00-17.00.
Paki peal peab kindlasti märgitud olema patsiendi/kliendi nimi ja osakond.
Pakkide sisu desinfitseeritakse, mistõttu tuleb sisu pakendada plastkarpidesse või kilesse. Tuua võib toiduaineid ja alkoholivabu jooke, mis on tootja pakendis. Vastu ei võeta asju, mida desinfitseerida ei saa (sh riideid).