Maski kandmise kohustus ja külastuskeeld Elva Haiglas

Tulenevalt viirushaiguste leviku suurenemisest kehtib  Elva Haiglas alates 1. augustist 2022 maski kandmise kohustus.

Alates 2. augustist 2022 kehtib statsionaarsetes osakondades külastuskeeld. Alates 5. augustist 2022 kehtib Elva Haigla hooldekodus külastuskeeld.

Lähedastel palume informatsiooni patsiendi seisundi kohta küsida raviarstilt või valveõelt. Eelistatult palume lähedastel suhelda patsientidega läbi isiklikke telefonide. Pakke saab endiselt tuua Elva Haigla registratuuri argipäevadel kell 8.00-17.00.

Lähedasel on võimalus suhelda oma tuttava/sugulasega, kes asub Elva haiglas, SKYPE teel. Lähedasel, kellel on soov suhelda SKYPE teel oma tuttava/sugulasega, peab selleks aja kokku leppima Elva haigla sotsiaaltöötaja Kaie Kaldrega, telefon 5884 5804.

Teie mõistvale suhtumisele lootes

SA Elva Haigla