Elva Haigla suunised hooldekodu klientide külastajatele

Elva Haigla suunised hooldekodu klientide külastajatele alates 27. oktoobrist 2020.

SA Elva Haigla TM on suuniste aluseks võtnud Terviseameti juhendid, mis on kättesaadavad Terviseameti kodulehel (https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonaviiruse-haigus-covid-19-trukised-ja-juhendmaterjalid#hooldekodud).

KÜLASTAMINE
Elva Haigla hooldekodu klienti võib külastada üks kord kuus üks lähedane.
Külastuse päeva ja kellaja peab eelnevalt kokku leppima sotsiaaltööjuhi Kaie Kaldrega.
Telefoninumber 737 0321 või 5884 5804; e-posti aadress kaie@ehaigla.ee.

SISENEMINE JA LIIKUMINE ELVA HAIGLA HOONES
E-R kell 08.00 – 17.00 tuleb Teil pöörduda registratuuri, kus toimub kontaktivabalt Teie temperatuuri mõõtmine ja tervisedeklaratsiooni täitmine. Külastaja peab hooldekodus kandma maski. Maski saab registratuurist või hooldekodu valvelauast. Soovi korral on maski võimalik osta Elva Haiglas asuvast apteegist.

Külastades hooldekodu ajal, millal on registratuur suletud tuleb Teil enne hooldekodusse suundumist helistada hooldekodu valvetelefonile 737 0335 ning temperatuuri mõõtmine ja tervisedeklaratsiooni täitmine toimub valvelaua juures.

Hetkel ei ole lubatud kokku saamised õue alal, kuna õues on keeruline jälgida 2+2 reeglit.

Palume külastajatel arvestada, et Elva Haigla hooldekodu kliendid on enamuses riskirühma kuuluvad inimesed. Jätkuvalt on oluline teostada käte antiseptikat, järgida 2+2 reeglit ja kanda haiglas liikudes maski.

PAKID
Elva Haiglas võtab pakke vastu registratuur tööpäeviti kell 08.00-17.00 ja hooldekodu valvelaud. Paki peal peab kindlasti märgitud olema hooldekodu kliendi nimi.